A101 İndirimli Ürünler 31 Ağustos

Merhaba değerli okurlarım. Sizlerle daha önceden söylediğim gibi dikkat çekici indirimli ürünleri paylaşmaya devam ediyorum. Bu sefer paylaşacağım indirimli ürünler A101 mağazasından. 31 Ağustos A101 İndirimli Ürünler benim dikkatimi çekti sizlerinde dikkatini çekeceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim. 31 Ağustos’da A101’de elektronik günü. A101 31 Ağustos gelecek ürünlere göz attığım zaman bir çok ürünü yetişebilirsem tabi almaya karar verdim. Sizlerinde fikir sahibi olması için alacağınız şeylerin olduğunu düşündüğüm için bu ürünleri paylaşmaya karar verdim. Yazıyı fazla uzatmadan A101 indirimli ürünler kısmına geçiş yapmak istiyorum. İşte A101 indirimli ürünler hakkında kısa kısa bilgiler ;

A101 İndirimli Ürünler ;

İlk başta söylemek istediğim ürün Kiwi KTM 2907 çay makinesi. İnternet de fiyatlarına baktığım zaman en ucuzunun 80 Türk Lirası olduğunu gördüğüm bu ürün 31 Ağustos’da A101 mağazasında sadece 69 lira 95 kuruş. Burada şuna değiniyorum 95 kuruşu neden koyarlar direk 70 yap tamam indirimli ürün güzel bir fiyatı var ama 95 kuruş nedir 🙂 Ama piyasaya göre gerçekten indirimli bir fiyata sahip olan Kiwi KTM 2907 çay makinesi ihtiyacı olanlar için kaçınılmaz bir fırsat olabilir.

Sıradaki ürün ise elektronik mangal. Pikniğe gidemiyorsanız canınız da mangal çektiyse evinizde balkon da pratik bir şekilde bu ürünle mangal yapıp yiyebilirsiniz. Ben tam bir mangalcı olduğum için direk almak istediğim bir ürün oldu. 31 Ağustos Perşembe günü A101 de Sinbo SBG 7102 A elektronik mangala 49 Lira 95 Kuruşa sahip olabilirsiniz. Burada da karşımıza 95 kuruş geliyor ben bu 95 kuruşa anlam veremedim gitti 🙂

Kesin alacağım diğer bir ürün ise 3 katlı çamaşır kurutmalık. Çok işime yarayacak olan bu ürün evimde bulunan uzun ve yer kaplayan çamaşırlıktan artık kurtulacağım anlamına geliyor diyebilirim 🙂 3 katlı çamaşır kurutmalık ise 65 Türk Lirasına satışa çıkacakmış hayret 64 Lira 95 kuruş niye değil acaba. Ama piyasaya göre yine ucuz bir ürün kesin alacağım ürünler arasında bulunuyor.

Yukarıda yazdıklarım benim kesin almayı düşündüğüm ürünler ama kataloğa baktığımız zaman elektronik ağırlıklı gözükse de 31 Ağsutos tarihinde A101 indirimli ürünlerde temizlik ürünlerinden yiyeceğe hatta stor perdeye hatta ufak tefek mutfak eşyalarına kadar bir çok ürüne indirimli fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.

Burada bütün ürünleri tek tek tanıtmam sizin için sıkıcı benim içinse büyük bir yorgunluk olacağı için sadece önemli ürünlerden bahsettim. Ama aşağıda sizler için kataloğun her sayfasını tek tek paylaşıyorum. Kataloğa göz atarsanız ne kadar çok ürün olduğunu görebilirsiniz.

A101 İndirimli Ürünler Kataloğu ;

 

Arzu

Araştırmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. Bu sitede sizler için bütün araştırmalarımı paylaşacağım

A101 İndirimli Ürünler 31 Ağustos” için 5 yorum

 • 2 Eylül 2017 tarihinde, saat 23:05
  Permalink

  özellikde bayramda getirdikleri ürünlerle çok fazla müşteri çekiyorlar ürünler güzel. bakmakta fayda var.

  Yanıtla
 • 30 Eylül 2017 tarihinde, saat 10:02
  Permalink

  şu mangalı nasıl kaçırdım ya 🙁 yeniden gelir mi acaba ?

  Yanıtla
 • 2 Ekim 2017 tarihinde, saat 14:44
  Permalink

  a101 in indirimlerini sürekli takip ediyorum gerçekten hesaplı oluyor, ve böyle sitelerde bildirim yapılması ise ayrı bi güzellik.

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir