İyi ki VARSIN Eren İyi ki Varsın Yiğidim

Merhaba sevgili okurlarım. Aslında bu konuya nasıl başlarım bilmiyorum. Ya da bunu nasıl anlatabilirim. Başlıktan da anlaşılacağı üzere konumuz Eren Bülbül. Trabzon’da teröristler ile askerlerimiz arasında çıkan çatışmada 15 yaşındaki gencecik Eren Şehit düştü. Çatışmada birde askerimiz Başçavuş Ferhat Gedik şehit oldu. Bu haber tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

Eren Bülbül ;

Eren Bülbül 2002 doğumlu yani henüz 15 yaşında O’nun hayalleri vardı, Trabzonspor’da forma giyecekti. Hatta bunun için Trabzonspor okulunda eğitim alıyordu. Ama Eren, Trabzon Maçka’da bir eve gıda hırsızlığı için giren teröristleri Jandarma ekiplerine ihbar etti. Bun üzerine bölgeye gelen jandarma ekiplerine evi göstermek için onlarla birlikte yola çıktı. Sonra mı sonrası hainler ile bir çatışma meydana geldi. Bu çatışmada Eren’de vuruldu. Hastahaneye kaldırılan Enes hastahanede şehit düştü. Eren’le birlikte Başçavuş Ferhat Gedik’te bu çatışmada şehit düştü.

İyi ki VARSIN Eren ;

Eren’in şehit haberinden sonra artık gelenek haline mi geldi nedendir hemen sosyal medyada son mesajlarına bakıldı. Ve o yürek burkan son mesajı görüldü. Eren sosyal paylaşım sitesinde son mesajında demiş ki Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın 🙁

Üzülme Eren gözün arkada kalmasın şimdi tüm Türkiye diyor ki İyi ki VARSIN Eren, iyi ki VARSIN Yiğidim…

Trabzon'da şehit düşen 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün sosyal medyada son paylaşımı

Yazımın sonunu şu yazacağım kelimeler ile bitirmek istemezdim ama buda çok dokundu bana o yüzden ekliyorum. Haberlerde izliyorum ya gerçekten çok saçma. Eren ve komutanımız 2 – 3 dakika sadece. Haber olmadığı belli nereden mi belli yok Çin’de aradan kız düştü son anda annesi fark etti, Yok bilmem nerede kamyon şoförü uyudu bariyerlere çarptı. Tamam bunlarda haber ama anlatın Eren’i anlatın şehit düşen komutanımı.

Bilmiyorum son cümlemde bana ne kadar hak veriyorsunuz. Birde HDP’nin paylaştığı Eren mesajı mesaj aynen şu ” 15 yaşındaki bir çocuğun çatışma ortamına sürüklenmesi kabul edilemez. Eren’in hayatını kaybetmesinde sorumluluğu bulunanları kınıyoruz ”

Ya siz kimsiniz asıl sorumlu siz değil misiniz alçaklar. Nasıl bir açıklama bu sizin bu çocuğun adını ağzınıza almanız bile hata. Kim kimin ne olduğunu çok iyi biliyor. Üstü kapalı askerimize laf vuruyor siz kimsiniz be. Bir gün inşallah hepinizin kökü kuruyacak…

Eren Bülbül ve komutanımız Başçavuş Ferhat Gedik’in ailelerine baş sağlı ve sabır diliyorum.

İyi ki VARSIN EREN, İyi ki VARSIN Yiğidim

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !

Arzu

Araştırmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. Bu sitede sizler için bütün araştırmalarımı paylaşacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir