Olmasa da Olur Kampanyası Darüşşafaka

Herkese Merhabalar. Siz sevgili okurlarımı saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bugünlerde izlediğim en güzel reklam ve kampanya hakkında sizlerle düşüncelerimi paylaşmak istedim. Olmasa da Olur Darüşşafaka bu reklamı daha doğrusu kamu spotunu izlemeyen yoktur diye düşünüyorum. Uzun zamandır oynayan bir reklam ama bugün izleyince gerçekten ne kadar mantıklı ve ne kadar doğru bir reklam olduğu konusun da herkesi bilgilendirmek istedim. İşte olmasa da olur kampanyası reklam filmi ve kampanya hakkında düşüncelerim.

Olmasa da Olur Darüşşafaka Reklam Filmi ;

Öncelikle reklam filminden bahsetmek istiyorum. Bence çok mantıklı bir reklam filmi. Kim düşündüyse çok güzel düşünmüş. Kampanya adı olsun reklam filmi olsun bunu düşünene senaryosunu oluşturan kişi bence gerçekten profesyonel biri. Olmasa da Olur kampanyası Reklam filmini izlemeyenler için aşağıda paylaşacağım. Reklam filmini görünce gerçekten de olmada olur diyeceğimiz şeyler çocuklara umut kapısı oluyor. Reklam filminde kendimize yapacağımız alışverişlerde olmasa da olur diyeceğimiz şeylerin çocuklara umut kapısı olabileceğini çok güzel bir şekilde anlatmış. Darüşşafaka kurumunu bilmeyen yoktur varsa da her zaman her şeyi sorduğunuz Google arama motoruna Darüşşafaka yazın ve bir okuyun. İşte benim o çok beğendiğim reklam filmi ;

Olmasa da Olur Kampanyası Hakkında Düşüncelerim ;

Darüşşafaka ne kadar güzel bir kampanyaya imza atmış. Bu kampanya Darüşşafaka çocuklarını mutlu edebilir ve onların gönüllerini kazanabilirsiniz. Reklam filminde de çok güzel anlatılmış zaten. Sizin her şeyiniz tam olabilir yani mutlaka olmasa da olur diyeceğiniz şeyler vardır. İşte bu şeylerden vazgeçip bu güzel çocukların yüzlerinde mutlu bir tebessüm bıraka bilirsiniz.

Darüşşafaka 152 yıldır annesi babası hayatta olmayıp maddi durumları kötü olan çocuklarımızı hayata kazandırıyor, onların eğitimlerini sonuna kadar üstlenerek onlara iyi bir gelecek ve vatana millete hayırlı birer birey olarak yetiştiriyor. Bu ses getirecek kampanya ile de sizlerden bu çocuklar için desteklerinizi bekliyor. Darüşşafaka az çok demeden sizden destek bekliyor. ve kampanyanın ana sloganı ;

”Eğitim Olmazsa Olmaz ”

Ben bu kampanyayı gerçekten destekliyorum. Ve bugüne kadar gördüğüm destek kampanyalarından en mantıklı hazırlanmış olanı diye de belirtmek istiyorum. Tabi bu görüş benim görüşüm reklam olsun kampanya fikri olsun gerçekten profesyonel bir şekilde hazırlanmış.

Haydi Sizde Olmasa da Olur Dediğiniz Şeylerden Vazgeçin reklamda dediği gibi siz de az çok demeden Darüşşafaka’ya destek olun.

Destek İçin : 0850 222 1863

www.darussafaka.org

Arzu

Araştırmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. Bu sitede sizler için bütün araştırmalarımı paylaşacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir