Sosyal Medya’da Arzuca.COM

Merhaba sevgili okurlarım takipçilerim… Yaklaşık dört aydır Arzuca.COM sitesinde sizler için faydalı olacak yazılar paylaşmaya çalışıyorum. Sizlerden gelen ilgi gerçekten hoşuma gidiyor. Kime dediysem sen bu işi yapamazsın ve ya bu iş yürümez dedi. Kendi başıma olsam belki de gerçekten yürümezdi bu konu da Sedat kardeşime gerçekten teşekkürü bir borç biliyorum. Bana olan yardımları ve desteği gerçekten yok sayılamaz. Hala da elinden geldiği kadar destek olmaya çalışıyor sağ olsun. Neyse bu yazımdaki konuma geleyim. Arzuca.COM sosyal medyada da sizlerle var olmaya devam edecek. Sizlere sosyal medya hesaplarımdan biraz bahsetmek istiyorum.

ARZUCA.COM FACEBOOK HESABI ;

Bu siteyi yazmaya başladıktan sonra yakınlarıma çevreme arkadaşlarıma haber vermek için bir Facebook sayfası oluşturdum. Ya bu olaylar gerçekten çok güzelmiş. Bir Arzu yazıyor diye oluşturduğum Facebook sayfası bana ayrı bir ilham kattı. Beğenen oldukça ya işte insanlar seviyor daha güzel daha faydalı şeyler yazmalıyım diyorum ve araştırmalarımı büyütüyorum ve hem kendim hem sizleri bilgilendirici yazılar yazmaya devam ediyorum. Şuan daha 40 takipçim var ama çoğunu tanımam sadece 10 kişi falan tanıyorum diğerleri hep siteden gelen takipçilerim. Buda beni mutlu ediyor ve ilerde daha da artacağına inanıyorum ve durmadan yoluma devam ediyorum.

Eğer sizde Arzu Yazıyor Facebook Sayfasını Beğenmek İsterseniz aşağıda ki linke tıklamanız yeterli 🙂

facebook.com/arzuyaziyor

ARZUCA.COM TWİTTER HESABI ;

Twitter deyince ya ben yapamam dediğim ben orada ne yapacağım dediğim bir sosyal medya geliyor aklıma. Hep görüyordum Melih Gökçek dava etti 🙂 Komik paylaşımlar, ilginç cevaplar dediler ki yahu bir şey yok gir yaz paylaş çık. Bende bir gazla açtım Twetter hesabı ve bugüne kadar 151 takipçim oldu ve inanın hiç birini tanımıyorum 🙂 Sizleri de hesabımda görmekten mutluluk duyacağımı bildirmek isterim. Eğer Twitter hesabımı takip etmek isterseniz link hemen aşağıda 🙂

twitter.com/arzuyaziyor

Şimdilik sosyal medya hesaplarım bu kadar. Ama planlarım içinde Youtube hesabı da açmak var. Sizler için bir hazırlık içindeyim o hazırlık bitince güzel ve faydalı videolar çekip oradan da sizlere seslenmeyi hedefliyorum. Bu projemin çok güzel olacağı düşüncesindeyim. Biraz farklı  bir proje olduğu için ortaya çıkması zaman alacak diyebilirim. Youtube çalışmalarımı bir ekip daha doğrusu en başta bahsettiğim bana yardımcı olan canım kardeşim Sedat ve ekibi ile yürütüyoruz. Çok güzel işler çıkacağı düşüncesindeyim. Hayırlısı olsun bakalım.

NOT
Sosyal Medaya da beni takip ederseniz çeşitli çekişler de çeşitli hediyeler kazanma fırsatını elde edebilirsiniz. Çekilişler ve hediyelerimiz sadece kadınlara yönelik değildir. Erkekler içinde çeşitli hediyeler dağıtmayı düşünüyorum. Bu konuda bana sponsor olan Alpe Gruba teşekkür ediyorum.

 

Arzu

Araştırmayı ve paylaşmayı çok seviyorum. Bu sitede sizler için bütün araştırmalarımı paylaşacağım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir